Вівторок, 20.11.2018, 00:17
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт баскетбольної команди Томашгородської ЗОШ №2

Головна » 2014 » Квітень » 16 » 15 квітня 2014 р. - Обласний етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3.
16:37
15 квітня 2014 р. - Обласний етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3.

 

Обласний етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3

Команда Томашгородської ЗОШ №2: Наталія Гіс, Руслана Суханова, Олеся Ліщук, Юлія Сахневич, Тетяна Дудар, Тетяна Попок, Інна Глущенко.

 

       15 квітня 2014 р. команда дівчат нашої школи прийняла участь в обласному етапі  Чемпіонату України з баскетболу 3х3.

        Змагання пройшли в Рівненській ЗОШ №28. Нашій команді ще пам'ятні ігри п'ятирічної давнини в цій школі, коли в Спартакіаді області наші дівчата перемогли в півфінальних іграх сильні команди с.Сарни та призерів чемпіонату України в ДЮБЛ команду Здолбунова.

       В цьому залі проводить ігри  "БК - Сузір'я" в Чемпіонаті України по баскетболу. Як відомо, теренером  "БК - Сузір'я" є Валерій Жартун, який є також і тренером юнацької збірної України по баскетболу.

   В змаганнях прийняло участь 11 команд. За результатами жеребкування Томашгородська ЗОШ №2 потрапила до першої групи.

************************************************************************

Результати ігор в першій групі:

1. Рівненський район - Костопільська ЗОШ №3                            3-10

2. Томашгородська ЗОШ №2 - Рівненська ЗОШ №12                  3-9

3. Рівненський район - Кузнецовськ-1                                          1-10

4. Костопільська ЗОШ №3 - Томашгородська ЗОШ №2              10-5

5. Рівненський район - Рівненська ЗОШ №12                               3-10

6. Костопільська ЗОШ №3 - Кузнецовськ-1                                   10-5

7. Рівненський район - Томашгородська ЗОШ №2                       3-7

8. Кузнецовськ-1 - Рівненська ЗОШ №12                                      4-6

9. Костопільська ЗОШ №3 - Рівненська ЗОШ №12                        11-6

10. Томашгородська ЗОШ №2 - Кузнецовськ-1                            7-9

 

Підсумкове становище команд у першій групі

Чотири команди, які потрапили в чвертьфінальну сітку змагань.

                       1.Костопільська ЗОШ №3

                       2. Рівненська ЗОШ №12

                       3. Кузнецовськ-1

                       4. Томашгородська ЗОШ №2

******************************************************************************************

Результати ігор в другій групі:

1. Острозький р-н  - Сарненська гімназія                                        3-5

2. Млінівський р-н  - Зарічнянський р-н (с.Борова)                         2-10

3. Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я) - Кузнецовськ -2                             10-3

4. Острозький р-н - Зарічнянський р-н (с.Борова)                           10-3

5. Сарненська гімназія - Кузнецовськ -2                                         5-4

6. Млінівський р-н - Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я)                             2-11

7.  Острозький р-н - Кузнецовськ -2                                               5-10

8. Сарненська гімназія - Зарічнянський р-н (с.Борова)                   3-10

9. Млінівський р-н - Острозький р-н                                                3-7

10. Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я) - Зарічнянський р-н (с.Борова)      10-1

11. Кузнецовськ -2 - Млінівський р-н                                               7-2

12. Сарненська гімназія - Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я)                    0-10

13. Кузнецовськ -2  - Зарічнянський р-н (с.Борова)                          8-6

14. Сарненська гімназія - Млінівський р-н                                        9-3

15. Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я) - Острозький р-н                            10-2

 

Підсумкове становище команд у другій групі

Чотири команди, які потрапили в чвертьфінальну сітку змагань.

                             1. Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я)  

                             2. Сарненська гімназія

                             3. Кузнецовськ -2

                             4. Острозький р-н

*******************************************************************************************

Чвертьфінальні ігри:

1. Костопільська ЗОШ №3  - Острозький р-н                                10-5

2. Рівненська ЗОШ №12  - Кузнецовськ -2                                   10-8

3. Кузнецовськ-1(гімназія) - Сарненська гімназія                          10-6

4. Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я) - Томашгородська ЗОШ №2        10-2

 

Півфінали:

1. Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я) - Рівненська ЗОШ №12                  10-3

2. Костопільська ЗОШ №3 - Кузнецовськ-1(гімназія)                      10-5

 

гра за 3 місце

Рівненська ЗОШ №12  - Кузнецовськ-1(гімназія)                             7-6

 

Фінал

Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я) - Костопільська ЗОШ №3                     10-3

 

 

Фрагменти ігор нашої команди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гра за перше місце

Рівне ЗОШ №28(БК-Сузір'я) - Костопільська ЗОШ №3     -      10-3

Переглядів: 733 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Хто найкращий гравець команди дівчат

Всього відповідей: 14
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0