П`ятниця, 26.04.2024, 00:47
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт баскетбольної команди Томашгородської ЗОШ №2

Головна » 2016 » Грудень » 4 » 3 грудня - Чемпіонат Рокитнівського району по баскетболу (чоловіки)
04:42
3 грудня - Чемпіонат Рокитнівського району по баскетболу (чоловіки)

Вітаємо команду "СЕХИ" громади с.Томашгород

з ПЕРШИМ місцем в Чемпіонаті Рокитнівського району по баскетболу серед чоловіків.

Вже давно в нашому районі не проводились змагання по баскетболу серед чоловіків. Цього року ця сумна традиція була порушена.

В памяті звичайно є виступи команд склозаводу ,ПМК, Спортивної. Всі колись були в захваті від гри Олександра Прядуна, Анатолія Кінчура, Вадима Олешка, Миколи Галабурди, Юрія Кінчура, Віктора Кириловця, Гарбуза, Олександра Лапи.... Це не весь список класних баскетболістів Рокитнівшини.

Це є історія Рокитнівського баскетболу серед чоловіків.

Наша команда в цьому списку теж має своїх представників. В далекому 1997 першим призером Чемпіонату Рокитнівського району став Едуард Басич в складі команди Томашгорода. Потім були виступи нашої команди "Абердин", де найвищим досягненням було 2-е місце. В нашій команді тоді грали В.Дяконов, О. Сахневич, А.Клімцов, О.Клімцов, Е. Басич, Ю. Ваврик, Є. Торчинський. Багато хто памятають історичну гру зі Спортивною. Це  - дійсно була драматична гра.

Так  - це вже історія. Давно не проводились ігри Чемпіонату Рокитнівщини. Вже виросло не одне покоління хороших гравців.

3 грудня нарешті в нашому районі провели цей чемпіонат. Приїхало 7 команд.

Наш молодий тренер І.П.Попок підготував команду "СЕХИ" яка зайняла 1-е місце.

ВІТАЄМО!!!

Перша гра - "Сехи" перемогли команду "Борове". В другій грі "Сехи" перемогли команду "Томашгород". У фіналі "Сехи" перемогли команду "Buls" (Рокитне)

Переглядів: 518 | Додав: Kudytin | Рейтинг: 6.0/2