П`ятниця, 19.04.2024, 19:45
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт баскетбольної команди Томашгородської ЗОШ №2

Головна » 2016 » Березень » 10

9 березня 2016 р. в м. Дубровиця відбулись обласні зональні змагання по баскетболу в рамках Обласної Спартакіади. Рокитнівський район серед дівчат представляла команда Томашгородської ЗОШ №2. В першій грі наші дівчата зустрілись з командою м.Дубровиця, яка приймає участь в обласній юнацькій лізі. Наші дівчата хоч і не є учасниками обласної юнацької ліги, але дали гідний бій дубровицьким дівчатам. Ведучи в рахунку 6-1 в наші дівчата не реалізували свої гарні можливості і пропустили 7 результативних атак дівчат з Дубровиці. В четвертій чверті зусиллями Марії Трохимчук, наші дівчата наздогнали суперниць. За дві з половиною хвилини до фінального свистка, наші дівчата спробували здійснити фінальний ривок і тактично виграти гру, але досвід дуб ... Читати далі »

Переглядів: 675 | Додав: Kudytin | Дата: 10.03.2016