Вівторок, 20.11.2018, 00:17
Вітаю Вас Гість

Офіційний сайт баскетбольної команди Томашгородської ЗОШ №2

Головна » Файли » файли

Описовий звіт про фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу за 2015 рік
[ Викачати з сервера (20.4 Kb) ] 06.12.2015, 18:16

Описовий звіт

Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №2

про фізкультурно-оздоровчу  та спортивно-масову роботу за 2015 рік

 

 1. Робота щодо розвитку масової фізичної культури у звітному періоді здійснювалася відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та ряду чинних документів.

Районною радою рішенням районної ради від 08 січня 2014 року прийнято Програму розвитку фізичної культури і спорту в Рокитнівському районі  на 2014 – 2016 роки.  Програма направлена на фізичне та патріотичне виховання населення, формування здорового способу життя та зміцнення моральних засад суспільства. Школа  протягом звітного періоду  направляла свою роботу на  виконання Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, розпоряджень голів обласної та районної  державних адміністрації щодо розвитку фізичної культури і спорту.

Щорічно вживаються заходи щодо покращення оздоровчої роботи серед школярів. Питання про стан фізкультурно-оздоровчої роботи в школі розглянуто на засіданні педагогічної ради  у червні 2015 року, та на нарадах директорі протягом року.

На виконання вимог Законів України «Про освіту», «Про фізичну культуру і спорт», завдань Цільової Комплексної програми «Фізичне виховання – здоров’я нації», наказу МОН України від 21.07.2003 року № 486, листів МОН України від 20.03.2009 року № 1/9-182 «Щодо особливостей застосування контрольних навчальних нормативів і вимог з фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах», від 18.03.2009 року № 1/9-173 «Щодо проведення державної підсумкової атестації з фізичної культури», в школі протягом 2015 року проведена певна робота у напрямку розвитку олімпійських і не олімпійських видів спорту в школі.

В школі протягом 2015 року було проведено змагання з легкої атлетики, футболу, баскетболу, стрітболу, «Старти надій» (для 5-7 класів), волейболу, тиждень фізичної культури,  "День фізичної культури та спорту"

З метою реалізації галузі «Здоров’я і фізична культура» Державного стандарту початкової, базової і повної середньої освіти, виконання робочих навчальних планів і програм в загальноосвітніх навчальних закладах в 1-9 класах проводяться три уроки фізкультури на тиждень, в 10-11 – два уроки.

У школі викладають фізичне виховання 3 вчителів фізкультури. Із спеціальною фізкультурною освітою 2 осіб.

Впродовж літа 2015 року підготовлено матеріально-технічну базу для занять фізкультурою та спортом, а саме: відремонтовано спортивний зал, спортивні майданчики.

Протягом першого тижня вересня 2015 року в рамках Олімпійського тижня був проведений Олімпійський урок

До занять в спортивних гуртках залучені діти-сироти, діти із малозабезпечених і багатодітних сімей, діти, схильні до правопорушень.

 

 

 1. Щоб активізувати роботу щодо підготовки спортсменів до районних та обласних змагань, прийнято рішення про створення чотирьох секцій по баскетболу в різних вікових групах та проведення спартакіади школи згідно розкладу районної спартакіади.
 2. Результати виступів учнів школи на районних, обласних, всеукраїнських змаганнях за 2015 рік:

Районні змагання – баскетбол (дівчата) – 1місце, баскетбол (юнаки) – 5-6 місце, легка атлетика – 5 місце.

Обласні змагання – баскетбол – зональні змагання – 4 місце, легка атлетика – метання гранати – 1 місце.

 

 1. Кількість учнів школи, які входили до складу збірних команд області.  – 0.
 2. Заходи здійснені в школі з метою відзначення переможців та призерів районних та обласних змагань. – Призерів районних змагань було нагороджено на святі «Останього дзвоника», «Першого дзвоника» та на загальношкільній лінійці.
 3. Статистичні дані по медико-педагогічному контролю учнів  школи.

Протягом 2015 року проведені профілактичні медичні огляди учнів щодо віднесення їх до відповідних груп здоров’я, здійснюється впровадження медико-педагогічного контролю за станом здоровя учнів ЗНЗ.

 • всього учнів - 251
 • основна група - 107
 • підготовча - 102
 • спеціальна – 39
 • звільнені – 3
 1. Потреба у спортивному інвентарі: м'ячі баскетбольні – 8 шт., фішки спортивні – 30 щт., спортивна форма – баскетбольна (12 шт.), футбольна (16шт.), секундомір – 1 шт., скакалка – 30 шт.
Категорія: файли | Додав: Kudytin
Переглядів: 2727 | Завантажень: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Категорії розділу
Фото [4]
фотографії спортивних змагань
файли [11]
Навчальна література [0]
Реферати, курсові, дипломні, статті
Корисні програми [0]
тут знаходяться безкоштовні прогрими для ПК
Відео [4]
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Кращий гравець в команді юнаків

Всього відповідей: 9
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0